Naklejka PROMOCJA 3+1 - jednokolorowe naklejki wycinane z foli ploterowej

  • Kod: WD-NFP1-019
  • Cena brutto: 15,00 PLN / mb 12,20 PLN / mb

Naklejka wycięta ploterem tnącym z matowej folii samoprzylepnej (folia PCV, 75 mikronów, klej poliakrylanowy na bazie wody, permanentny). Trwałość aplikacji zewnętrznych 3-4 lata, wewnętrznych - nieograniczona. Aplikacja naklejek jest bardzo prosta, wzór przenosi się przy pomocy folii transportowej (o osłabionej sile kleju), którą po naniesieni motywu usuwa się. Naklejki z foli ploterowej ze względu na obustronne wybarwienie folii bardzo dobrze prezentują się na szybach, jak również nadają się na niemal każdą gładką i stabilną powierzchnię np. na witrynach sklepowych, ścianach, meblach. kafelkach, lustrach, plastiku, tworzywach sztucznych, samochodach. Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja montażu.

Naklejki z foli ploterowej wycinane są po obrysie, dzięki czemu nie mają tła, ani nieestetycznej obwódki, co znacznie poprawia estetykę aranżacji. Naklejki ploterowe jednokolorowe możemy wykonać również w odbiciu lustrzanym - wtedy naklejony na szybie od wewnątrz napis (grafika) będzie czytelny dla przechodniów z zewnątrz.

Cena naklejki dotyczy 1 metra bieżącego.

Do wszystkich naklejek oferowanych w metrach bieżących (mb) przed rozpoczęciem produkcji, przesyłamy do akceptacji wizualizację projektu. Jest to usługa bezpłatna. Istnieje możliwość podziału naklejki na mniejsze odcinki. Dodatkowe informację jak przygotować produkt prosimy umieścić podczas składania zamówienia w "koszyku" w polu "Uwagi do zamówienia". Istnieje również możliwość produkcji naklejek ciętych ploterem na indywidualne zamówienie wg. wytycznych klienta.

Ze względu na szeroki wybór dostępnych opcji naklejek (kolor, wymiar, wzór itd...) wszystkie naklejki ploterowe produkujemy po otrzymaniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.  Wykonujemy również zamówienia indywidualne wg. wytycznych klienta.

 

Aplikacja folii

Zalecana temperatura naklejania: powyżej +10oC

Powierzchnia, na którą naklejana jest folia musi być oczyszczona z kurzu, smarów oraz innych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć niekorzystnie na przyklejenie się tego produktu. Świeżo lakierowane lub malowane powierzchnie powinny być pozostawione do wyschnięcia przez minimum 3 tygodnie. Możliwości zastosowania wybranych lakierów lub farb z folią samoprzylepną powinny zostać sprawdzone przed ostatecznym naklejeniem folii.

Kolory

Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów, jako że na odbiór koloru mają wpływ m.in. jasność i typ  wyświetlacza monitora / tabletu itd...  Istnieje możliwość zamówienia wzornika foli. 

Inne produkty dla sklepów i firm

W ofercie WINDOW DISPLAY znajdą Państwo również: naklejki z foli ploterowej, naklejki drukowane, naklejki z foli adhezyjnej, naklejki z foli samoprzylepnej, naklejki z papieru samoprzylepnego, plakaty, listwy plakatowe, ramy plakatowe, ramki plakatowe, metki drukowane, stojaki na ulotki, stojaki na plakaty, stojaki na plakaty i ulotki, stojaki informacyjne, totemy reklamowe, ekspozytory, stojaki z plexi, ramy zatrzaskowe OWZ, potykacze, rollupy, słupki parkingowe, stojaki LCD, tablice reklamowe, kiwaki, zawieszki reklamowe, magnesy reklamowe, naklejki 3D, ulotki, wizytówki, zawieszki, kalendarze, bloczki, długopisy, koszulki, gabloty, tablice, potykacze reklamowe, menu, menu szyte, menu składane, prezentery papierowe trójkątne, zapiski kelnerskie, podkładki pod talerze, prezentery i stojaki z plexi, notesy kelnerskie, etui na karty menu, etui na notesy kelnerskie, etui na kartę, etui na klucz, tablice kredowe, clipboardy, standy reklamowe faster, totemy, bramy reklamowe, stoiska prezentacyjne, ścianki reklamowe, urny reklamowe i inne produkty dla firm, sklepów, hoteli, restauracji, agencji nieruchomości, szpitali, gabinetów lekarskich, ośrodków wypoczynkowych itd...

Rodzaj naklejki: Folia ploterowa
Styl: styl 1
Wysokość naklejki: 10cm, 15cm, 20cm, 25cm, 30cm, 35cm, 45cm, 50cm
Ilość kolorów: 1-kolor
Orientacja: pozioma
Możliwość personalizacji: TAK
Zastosowanie: handel (galeria handlowe, sklepy, butiki)